Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Energetický a průmyslový holding (EPH) se ujal výkonu akcionářských práv ve společnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Změna se dotkla také představenstva dceřiné společnosti SPP CZ, a.s., která na český trh vstoupila koncem roku 2008 a prodej plynu zahájila o rok později.

Novými členy představenstva SPP CZ se stali s platností od 24. ledna 2013 Petr Švec, Miodrag Maksimovič a Jaromír Fajman. Nahradili tak dosavadní členy představenstva SPP CZ, kterými byli Andreas Rau, Juraj Ondris a Frédérique Dufresnoy. Členem představenstva SPP CZ nadále zůstává Dušan Randuška.

EPH se ujal výkonu akcionářských práv poté, co byla definitivně vypořádaná transakce, v níž EPH společnosti E.ON a GDF SUEZ prodaly své nepřímo vlastněné podíly ve společnosti Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP). EPH ovládá prostřednictvím společnosti Slovak Gas Holding 49 procent a manažerskou kontrolu v SPP.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?