Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Elektřina pro domácnosti

Najděte v SPP spolehlivého partnera, který se postará o energii vaší domácnosti a pomůže vám uspořit. Tak jako to udělalo už 1,3 milionu lidí před vámi v Česku i na Slovensku.

Elektřinu dodáme do vaší domácnosti s úsporou oproti konvenčnímu dodavateli. Zajišťujeme stabilní dodávky elektřiny a zemního plynu od spolehlivého dodavatele. Garantujeme Vám stálé ceny bez ohledu na vývoj trhu i 15 dní na rozmyšlenou. Přechod od starého dodavatele vyřídíme za vás. Vyberte si, jaký tarif vám nejvíc vyhovuje a mějte výdaje pod kontrolou.

Společně najdeme řešení i pro vaši domácnost. Inspirujte se příběhy našich zákazníků nebo si spočítejte svoji reálnou úsporu.

Dodáme energii vaší domácnosti.
Pořidejte si ke svému plynu i elektřinu pod jednu střechu SPP.

Elektřina

  • Ušetřete za elektřinu až 6 % výdajů.
  • Atraktivní ceny bez skrytých poplatků, se kterými uspoříte.
  • Pojistěte si cenu energií až na 36 měsíců. Bez ohledu na vývoj trhu.
 

Sjednat on-line

  • Věří nám 1,3 milionu zákazníků. Skupina SPP se stará o energie pro 1,3 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku.
  • Garance výhodné ceny. Výhodná nabídka plynu i elektřiny od spolehlivého a důvěryhodného dodavatele s garancí výhodné ceny elektřiny do konce roku 2021 bez ohledu na vývoj cen na trhu.
  • 15 dní na rozmyšlenou. Každý občas změní názor, proto naši zákazníci mají možnost do 15 dnů po zahájení dodávky smlouvu vypovědět.
  • Hrajeme fér. Nemáme žádné chytáky ve smlouvě ani skryté poplatky. Změnu dodavatele pro vás zařídíme zdarma a rádi.
 

Ostatní a prolongační ceníky

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?


Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?