SPP CZ, a.s., je spolehlivý dodavatel zemního plynu a elektřiny, patřící do skupiny SPP jako dceřiná společnost největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. Skupina SPP dodává zemní plyn v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele.

SPP je spolehlivým dodavatelem, který zajišťuje stabilní dodávky zemního plynu díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, patřícím nejen skupině SPP. Skupina SPP na Slovensku zabezpečuje dodávky plynu do zemí střední Evropy.

Jednáme s každým zákazníkem individuálně a snažíme se co nejvíce vyjít vstříc jejich požadavkům a optimalizovat náklady na nákup zemního plynu a elektřiny. A protože víme, že cena není jediné kritérium, nabízíme všem našim zákazníkům také přidanou hodnotu v podobě doplňkových služeb. To znamená, že za vás třeba kompletně vyřídíme změnu dodavatele, zajistíme profesionální zákaznický servis včetně zákaznické linky zdarma, dodáme individuální cenové prognózy nebo webové rozhraní pro sledování spotřeby.

Jsme velice hrdí, že ve svém portfoliu můžeme hýčkat řadu významných společností, jako třeba sklárny Crystalite Bohemia, s.r.o., ŽĎAS, a.s., Louis Vuitton Česká s.r.o., Pivovary Lobkowicz, aj.

Velmi rádi i vám nabídneme naše služby, proto neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že budete spokojeni.

Skupina SPP

Akcionářská struktura skupiny SPP

Slovenská republika

Jediným akcionářem je Ministerstvo hospodářství Slovenské republiky.

100%

Slovenský plynárenský priemysel, a.s

100%

Prodej plynu

SPP CZ, a.s. je dceřiná společnost Slovenského plynárenského priemyslu, a.s.