Elektřina pro firmy a podnikatele

Elektřina Jistota

Nemusíte se bát, že vás zase dodavatel vypeče, že zvýší cenu nebo ukončí dodávku. U SPP máte záruku jistoty na 36 měsíců. Držíme slovo!

  • Pojistěte si ceny na 3 roky, které neporostou, ať se na trhu děje co děje.
  • Nemáme žádné chytáky ve smlouvě ani skryté poplatky.
  • Staráme se o energie 1,3 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku. Hravě zvládneme i tu vaši.

Aktuální ceník

Elektřina Jistota na 1 rok

Elektřina Jistota na 2 roky

Elektřina Jistota na 3 roky

Elektřina z burzy

Používejte ve firmě elektřinu za cenu, za kterou se právě obchoduje na burze. Využívejte pohyby na burze pro svoji peněženku a využijte toho, že máte každý den jinou cenu.

  • Už žádné spekulace na růst nebo pokles ceny elektřiny, každý pohyb na burze máte ve svém účtu.
  • Jistota výhodné ceny i se závazkem na 2 roky.
  • Garance 15 dní na rozmyšlenou po zahájení dodávky.

Jakou platíte měsíční zálohu?

S námi ušetříte 1566ročně

Jak probíhá převod smlouvy

1

Porovnáme vám úsporu

Projdeme spolu vaši stávající smlouvu a pobavíme se o tom, zda platíte férovou cenu nebo bychom mohli něco nastavit lépe. Nejlépe na míru vaší aktuální situaci a potřebám.

2

Připravíme smlouvu

Na základě vašich požadavků připravíme smlouvu a dáme vám ji k vyjádření. U nás klienty do ničeho netlačíme, můžeme spolu návrh kdykoliv otevřít. Naší prioritou je vaše spokojenost.

3

Zařídíme převod

Pokud budete se zněním smlouvy souhlasit, dáte nám plnou moc a my vše ostatní zařídíme. Nemusíte se bát výpadku v dodávkách elektřiny a plynu nebo jakýchkoli storno poplatků.

O naše klienty se staráme

Šetříte čas

Převod smlouvy nikdy nebyl jednodušší

Nabídka šitá na míru

aby pro vás bylo nejvýhodnější to, co skutečně používáte

Vaše údaje jsou v bezpečí

chráníme vaše soukromí, po odeslání nabídky data smažeme

Chcete vědět víc?
Všechny dokumenty máte na jednom místě

Máte dotaz?
Odpovídáme na nejčastěji kladené dotazy

Jak probíhá změna dodavatele elektřiny?

Změna dodavatele elektřiny je administrativní záležitost, která není spojena s žádnými fyzickými změnami u Vás ve firmě. Přepis probíhá prostřednictvím operátora trhu, který dohlíží na činnost všech dodavatelů. Změnu za Vás vyřídíme zcela zdarma.

Na jak dlouho musím uzavřít smlouvu?

Volba délky smluvního vztahu je na Vašem zvážení. Navrhneme vám postup podle aktuálního vývoje na velkoobchodním trhu. V případě, kdy ceny rostou, proto obvykle zákazníkům doporučujeme delší úvazek, zpravidla 24 měsíců. Pokud ale máte raději kratší horizonty, není problém uzavřít smlouvu na jeden rok. Volba je vždy na Vás.

Je SPP stabilní dodavatel elektřiny a plynu?

Dodavatel plynu a elektřiny, energetická skupina SPP zásobuje více jak 1,3 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku, od domácností a podnikatelů až po velké průmyslové a výrobní společnosti. Lídrem skupiny SPP je největší slovenský dodavatel energie - Slovenský plynárenský priemysl se základním jměním více jak 3 miliardy eur.

Kolik ušetřím za elektřinu?

Orientační úsporu za elektřinu si můžete spočítat přímo na této stránce. Přesnou úsporu Vám zašleme na korunu přesně na základě vyúčtování Vašeho stávajícího dodavatele. Stačí poslat vyúčtování (klidně vyfotit mobilním telefonem) vložit prostřednictvím formuláře na této stránce. Podrobnější kalkulačka plynu a elektřiny je k dispozici zde.

Nebudu kvůli změně dodavatele platit nějaké poplatky nebo pokuty?

Naše výpovědní oddělení vždy pracuje s dodanými podklady tak, aby nově uzavřená smlouva navazovala na Vaši stávající smlouvu a stávající dodavatel elektřiny (plynu) žádnou sankci vůči Vám nemohl uplatnit. V případě jakýchkoli problémů za Vás s dodavatelem energií právně vyjednáme veškeré vznesené nároky tak, aby Vám nevznikly jakékoli náklady.

Nechte nám na sebe číslo, zavoláme vám a všechno zařídíme

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Kdy Vám můžeme zavolat?