O skupině SPP

Skupina SPP je spolehlivým dodavatelem a zajišťuje stabilní dodávky elektřiny a zemního plynu pro své zákazníky. SPP v České republice a na Slovensku dodává energie takřka 1,5 milionu zákazníkům od domácností až po velkoodběratele.

Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům, snažíme se vyjít vstříc co nejlépe jejich požadavkům a optimalizovat náklady na nákup zemního plynu a elektřiny.

O naše zákazníky pečuje nejen náš tým obchodních manažerů, ale o vaši spokojenost se stará celé zákaznické centrum.

Společnost SPP se na Slovensku stará o dodávku plynu do střední Evropy a garantuje jeho dostupnost až na 365 dní dopředu.

Vedeme plyn do střední Evropy

Vedeme plyn do střední Evropy

SPP prostřednictvím dceřiné společnosti zajišťuje tranzit plynu do střední Evropy. Navíc díky rozsáhlé síti zásobníků plynu na Slovensku je schopna celý rok dodávat zemní plyn i v případě výkyvů v dodávce.

Skladovací kapacity

Skladovací kapacity

SPP využívá diverzifikované portfolio skladovacích kapacit skupiny SPP a ostatních skladovacích kapacit v České republice.

Podzemní zásobník plynu SPP Storage v Dolních Bojanovicích byl vybudován v roce 1999 na jedné z nejvýznamnějších ropoplynových lokalit v České republice. Jeho výstavba probíhala v několika etapách, kdy byly v souladu s požadovaným nárůstem skladovací kapacity připojovány další ložiskové objekty.

Dlouhodobé kontrakty

Dlouhodobé kontrakty

Spolehlivost a bezpečnost dodávek zemního plynu garantujeme díky diverzifikovanému portfoliu zdrojů plynu a velkému tradingovému zázemí mateřské společnosti.

SPP má prostřednictvím mateřské společnosti přístup k dodávkám z dlouhodobých kontraktů z východních i západních trhů.

 

Kontakt na obchodního manažera