Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Velkoodběratelé

O skupině SPP

Skupina SPP je spolehlivým dodavatelem a zajišťuje stabilní dodávky elektřiny a zemního plynu pro své zákazníky. SPP v České republice a na Slovensku dodává energie více než 1,3 milionu zákazníkům od domácností až po velko-odběratele.

Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkům, snažíme se vyjít vstříc co nejlépe jejich požadavkům a optimalizovat náklady na nákup zemního plynu a elektřiny.
 

O naše zákazníky pečuje nejen náš tým obchodních manažerů, ale o vaši spokojenost se stará celé zákaznické centrum.

Společnost SPP se na Slovensku stará o dodávku plynu do střední Evropy a garantuje jeho dostupnost až na 365 dní dopředu.

SPP prostřednictvím dceřiné společnosti zajišťuje tranzit plynu do střední Evropy. Navíc díky rozsáhlé síti zásobníků plynu na Slovensku je schopna celý rok dodávat zemní plyn i v případě výkyvů v dodávce.

SPP využívá diverzifikované portfolio skladovacích kapacit skupiny SPP a ostatních skladovacích kapacit v České republice.

Podzemní zásobník plynu SPP Storage v Dolních Bojanovicích byl vybudován v roce 1999 na jedné z nejvýznamnějších ropoplynových lokalit v České republice. Jeho výstavba probíhala v několika etapách, kdy byly v souladu s požadovaným nárůstem skladovací kapacity připojovány další ložiskové objekty.

Spolehlivost a bezpečnost dodávek zemního plynu garantujeme díky diverzifikovanému portfoliu zdrojů plynu a velkému tradingovému zázemí mateřské společnosti.

SPP má prostřednictvím mateřské společnosti přístup k dodávkám z dlouhodobých kontraktů z východních i západních trhů.

Najdete nás všude v České republice

 
Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?