Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Výhodná nabídka neskrývá žádné nepříjemné překvapení. Zákazníci si mohou vybrat smlouvu na dvanáct nebo čtyřiadvacet měsíců a i po zahájení dodávky plynu mají pořád ještě patnáct dnů na rozmyšlenou a odstoupení od smlouvy. „Těší nás, že zájem o náš Chytrý plyn je poměrně značný. Vzhledem k vývoji situace na světovém trhu s energiemi se ukazuje, že podobně flexibilní produkty potenciální zákazníci ocení a rádi využijí,“ odhaduje Ivánek.

 

Slovenský plynárenský priemysel (SPP), a.s., je největším dodavatelem zemního plynu a elektřiny na Slovensku, kde má takřka stošedesátiletou tradici, a náleží k nejvýznamnějším společnostem svého druhu ve střední Evropě. Zákazníci jeho dceřiné společnosti v České republice, která zde působí již od roku 2008, získávají na jedné straně zázemí stabilního, silného a velkého dodavatele, současně k nim však přichází organizačně pružná firma, která je schopna se přizpůsobit jejich potřebám a připravit individuální nabídky „na míru“. Přechodem k SPP CZ od některých z tradičních velkých dodavatelů plynu mohou rovněž odběratelé ušetřit až několik tisíc korun.

Mezi nejvýznamnější odběratele společnosti v roce 2018 patří například Teplárny Brno, a.s., které se řadí k největším spotřebitelům zemního plynu v ČR vůbec.

Skupina SPP dodává energie v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele. V r. 2017 dodala skupina SPP zemní plyn a elektřinu v hodnotě více jak 1 493 mil. EUR. Celkový prodej plynu a elektřiny SPP koncovým zákazníkům v Česku a na Slovensku v roce 2017 představoval takřka 33,7 TWh, resp. 833 GWh.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?