Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tříletý kontrakt počítá s roční dodávkou 190 tisíc MWh zemního plynu v rozmezí let 2018 – 2020. „Tohoto významného zákazníka jsme získali po náročném výběrovém řízení. Posílili jsme tak nejen svoje postavení na českém trhu, ale současně rovněž vyslali potenciálním zákazníkům jasný signál, že SPP v Česku obstojí v konkurenci tradičních dodavatelů zemního plynu a naše flexibilita a schopnost připravit nabídky na míru dokáže oslovit i ty největší společnosti,“ uvedl generální ředitel společnosti SPP CZ Petr Ivánek.

Skupina CEFC China Energy Company Limited působí především v oblasti financí, energetiky a průmyslu. V Česku skupina zahrnuje například společnosti ŽĎAS, a.s., Pivovary Lobkowicz Group, a.s. (Pivovar Černá Hora, Pivovar Jihlava, Pivovar Protivín, Pivovar Uherský Brod, Pivovar Klášter, Pivovar Rychtář), Karmelitská Hotel s.r.o., Le Palais Praha s.r.o., či Příkopy Property Development,a.s.

Mezi další významné zákazníky SPP CZ patří dlouhodobě například Teplárny Brno, které se řadí v tuzemsku k největším odběratelům zemního plynu, z dalších připomeňme například Louis Vuitton Česká s.r.o., či Colas CZ.

SPP CZ, a.s., je dceřinou společností největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. Skupina SPP dodává energie v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele. Skupina SPP dodala v r. 2016 energie (zemní plyn a elektřinu) v hodnotě více jak 1280 mil. EUR. Celkový prodej plynu a elektřiny SPP koncovým zákazníkům v Česku a na Slovensku v roce 2016 představoval takřka 32 TWh.

Čistý zisk mateřské společnosti SPP a.s., činil 463 mil. EUR.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?