SPP garantuje ceny elektřiny beze změny až do roku 2021

Ceny elektřiny garantuje beze změny až do roku 2021 svým zákazníkům společnost Slovenský plynárenský priemysel, a.s., působící v České republice prostřednictvím své dceřiné společnosti SPP CZ. Zatímco velké energetické společnosti avizovaly v minulých měsících zdražení elektřiny pro domácnosti, SPP drží ceny svých produktů stále takřka nezměněny a s navýšením ceny nepočítá.

„Naši zákazníci v porovnání s dominantními dodavateli tak uspoří až šest procent. Průměrná čtyřčlenná domácnost v dvoupokojovém bytě za rok ušetří cca 500 korun, v rodinném domku by zaplatili za elektřinu cca o 1500 méně ve srovnání s tradičními dodavateli,“ uvedl Petr Ivánek, generální ředitel společnosti. Nabídku mohou využít nejen domácnosti, ale také podnikatelé a firmy. Další výhodou kromě stálé ceny je pro nové zákazníky i patnáctidenní lhůta na rozmyšlenou. Přechod od původního dodavatele navíc vyřídí pracovníci společnosti SPP CZ, zákazník je tak zcela bez starostí.

Slovenský plynárenský priemysel (SPP), a.s., je největším dodavatelem zemního plynu a elektřiny na Slovensku, kde má takřka stošedesátiletou tradici, a náleží k nejvýznamnějším společnostem svého druhu ve střední Evropě. Zákazníci jeho dceřiné společnosti v České republice, která zde působí již od roku 2008, získávají na jedné straně zázemí stabilního, silného a velkého dodavatele, současně k nim však přichází flexibilní, organizačně pružná firma, která je schopna se přizpůsobit jejich potřebám a připravit individuální nabídky „na míru“. Přechodem k SPP CZ od některých z tradičních velkých dodavatelů plynu mohou rovněž odběratelé ušetřit až několik tisíc korun.

Mezi nejvýznamnější odběratele společnosti v roce 2017 patřily například Teplárny Brno, a.s., které se řadí k největším spotřebitelům zemního plynu v ČR vůbec.