Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

„Naši zákazníci v porovnání s dominantními dodavateli tak uspoří až šest procent. Průměrná čtyřčlenná domácnost v dvoupokojovém bytě za rok ušetří cca 500 korun, v rodinném domku by zaplatili za elektřinu cca o 1500 méně ve srovnání s tradičními dodavateli,“ uvedl Petr Ivánek, generální ředitel společnosti. Nabídku mohou využít nejen domácnosti, ale také podnikatelé a firmy. Další výhodou kromě stálé ceny je pro nové zákazníky i patnáctidenní lhůta na rozmyšlenou. Přechod od původního dodavatele navíc vyřídí pracovníci společnosti SPP CZ, zákazník je tak zcela bez starostí.

Slovenský plynárenský priemysel (SPP), a.s., je největším dodavatelem zemního plynu a elektřiny na Slovensku, kde má takřka stošedesátiletou tradici, a náleží k nejvýznamnějším společnostem svého druhu ve střední Evropě. Zákazníci jeho dceřiné společnosti v České republice, která zde působí již od roku 2008, získávají na jedné straně zázemí stabilního, silného a velkého dodavatele, současně k nim však přichází flexibilní, organizačně pružná firma, která je schopna se přizpůsobit jejich potřebám a připravit individuální nabídky „na míru“. Přechodem k SPP CZ od některých z tradičních velkých dodavatelů plynu mohou rovněž odběratelé ušetřit až několik tisíc korun.

Mezi nejvýznamnější odběratele společnosti v roce 2017 patřily například Teplárny Brno, a.s., které se řadí k největším spotřebitelům zemního plynu v ČR vůbec.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?