Společnost SPP CZ bude opět dodávat zemní plyn Teplárnám Brno

Dceřiná společnost Slovenského plynárenského průmyslu, společnost SPP CZ, zopakovala svůj úspěch z loňského roku a zvítězila ve výběrovém řízení na dodávky plynu pro Teplárny Brno, a.s., i pro rok 2013.

2. 7. 2012

BRNO/PRAHA Dceřiná společnost Slovenského plynárenského průmyslu, společnost SPP CZ, zopakovala svůj úspěch z loňského roku a zvítězila ve výběrovém řízení na dodávky plynu pro Teplárny Brno, a.s., i pro rok 2013. Teplárny Brno jsou největším tuzemským spotřebitelem zemního plynu, který používají především pro výrobu tepla. „Naším cílem je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem v dodávkách zemního plynu a nabízet našim klientům bezpečné dodávky a komplexní služby,“ uvedl člen představenstva SPP CZ Juraj Ondris.

SPP je společnost, která má na Slovensku více než stopadesátiletou tradici. Zákazníci SPP CZ, která vstoupila na český trh v roce 2008, tak získávají na jedné straně zázemí stabilního, velkého dodavatele, ale současně k nim přichází flexibilní, organizačně pružná firma, schopna reagovat na jejich potřeby. Zatímco dosud aktivity SPP CZ směřovaly pouze k velkým a středním zákazníkům, letos poprvé připravila také speciální nabídku pro domácnosti.