Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

BRNO/PRAHA Dceřiná společnost Slovenského plynárenského průmyslu, společnost SPP CZ, zopakovala svůj úspěch z loňského roku a zvítězila ve výběrovém řízení na dodávky plynu pro Teplárny Brno, a.s., i pro rok 2013. Teplárny Brno jsou největším tuzemským spotřebitelem zemního plynu, který používají především pro výrobu tepla. „Naším cílem je být spolehlivým a dlouhodobým partnerem v dodávkách zemního plynu a nabízet našim klientům bezpečné dodávky a komplexní služby,“ uvedl člen představenstva SPP CZ Juraj Ondris.

SPP je společnost, která má na Slovensku více než stopadesátiletou tradici. Zákazníci SPP CZ, která vstoupila na český trh v roce 2008, tak získávají na jedné straně zázemí stabilního, velkého dodavatele, ale současně k nim přichází flexibilní, organizačně pružná firma, schopna reagovat na jejich potřeby. Zatímco dosud aktivity SPP CZ směřovaly pouze k velkým a středním zákazníkům, letos poprvé připravila také speciální nabídku pro domácnosti.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?