Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Společnost Crystalite Bohemia, s.r.o., zaměstnává v současnosti přes 750 lidí a ročně generuje obrat blížící se 45 milionů EUR. Své výrobky exportuje do více než 82 zemí celého světa. „Těší nás, že naše nabídka při náročném výběrovém řízení znovu obstála. Potvrzuje se, že jsme dobrým a spolehlivým partnerem dlouhodobě,“ uvedl místopředseda představenstva Ing. Juraj Ondris.

SPP CZ, a.s., je spolehlivý dodavatel zemního plynu, patřící do skupiny SPP jako dceřiná společnost největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. Skupina SPP dodává zemní plyn v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele. Mezi nejvýznamnější odběratele společnosti v roce 2019 patří například Teplárny Brno, a.s., které se řadí k největším spotřebitelům zemního plynu v ČR vůbec.

SPP zajišťuje stabilní dodávky zemního plynu díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, patřícím nejen do skupiny SPP. Skupina SPP na Slovensku zabezpečuje dodávky plynu do zemí střední Evropy.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?