České zastoupení SPP otevře po Brně svoji pobočku také v Praze

České zastoupení SPP otevře po Brně svoji pobočku také v Praze

Společnost SPP CZ, dodavatel zemního plynu a elektřiny, rozšiřuje svoje aktivity na českém trhu. Vzhledem k přibývajícímu počtu zákazníků, kteří oceňují nejen výhodné ceny energií, ale také individuální přístup a jistotu nasmlouvaných dodávek, od letošního března otevře vedle svého brněnského sídla svoji druhou pobočku v Praze. Současně s tím české zastoupení Slovenského plynárenského priemyslu také posiluje tým obchodních zástupců pro své klíčové zákazníky.

V České republice působí SPP CZ více než deset let. Za tu dobu se firma stala osvědčeným dodavatelem zemního plynu a elektřiny, jehož produkty jsou zajímavé jak pro průmyslové subjekty, tak pro domácnosti. „Pražská kancelář nebude sice určena našim koncovým zákazníkům, ale její pracovníci nám pomohou zajišťovat administrativu spojenou se službami, abychom klientům poskytovali rychlý a bezchybný servis. Doufáme, že tak podpoříme navyšování počtu zákazníků ve všech tržních segmentech,“ uvedl generální ředitel českého zastoupení SPP Juraj Ondris.

Mezi dlouhodobé zákazníky SPP CZ patří kromě domácností a podnikatelů například sklárny, pivovary a teplárenské společnosti. Nově zajišťuje společnost dodávky zemního plynu také například firmě COLAS CZ, která se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi pozemních komunikací a mostů i těžbou kamene a výrobou drceného kamenina a asfaltových směsí.

Přibývá také domácností, kterým přechod od většiny tradičních dodavatelů k SPP CZ obvykle přinese až několikatisícovou úsporu v ročním vyúčtování za plyn a elektřinu. „Pro domácnosti a maloodběratele nabízíme širokou paletu možností. Kromě produktů s fixní cenou vzrůstá zájem také o ty, jejichž ceny se odvíjí od pohybů na burze s energiemi,“ upřesnil Juraj Ondris.

Skupina SPP dodává energie v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele. V roce 2019 dodala skupina SPP zemní plyn a elektřinu v hodnotě více jak 1 119 mil. EUR. Celkový prodej plynu a elektřiny SPP koncovým zákazníkům v Česku a na Slovensku v roce 2017 představoval takřka 27,38 TWh, resp. 1,25 TWh.