Nižší než zastropovaná cena? Plaťte za plyn tu nejlepší možnou částku

Nižší než zastropovaná cena? Plaťte za plyn tu nejlepší možnou částku

A zase ten plyn! Tahle komodita víří vody energií ve velkém a ne vždy to pro domácnosti bylo pozitivní. Ale teď je důvod slavit – nově totiž u SPP můžete využívat produkt Jistota, se kterým za plyn platíte ještě méně, než je státem stanovený strop. Ušetřit na zálohách je tak mnohem jednodušší!

I díky vlastním zásobníkům, které dělají z SPP stabilního hráče ve svých dodávkách, teď můžete čerpat jednu z nejlákavějších nabídek na celém trhu. Pokud se vám tedy nedaří srážet u svého současného dodavatele ceny na minimum, úSPPoru najdete právě v tomto novém produktu

3 důvody, proč chtít Jistotu v plynu

Není třeba chodit dlouho kolem horké kaše – neradi bychom vás totiž zdržovali od šetření. Plyn Jistota za sebe dokáže mluvit sám se svými atributy:

1) Budete čerpat jednu z nejlevnějších nabídek v celé České republice. 

2) Až do roku 2025 máte plyn každý rok levnější. 

3) V zádech máte silného partnera, kterému důvěřuje více než 1,3 milionu zákazníků

Zastropování cen energií má platit po celý rok 2023, tak proč nesáhnout po plynu, který je už teď levnější než strop? Bohužel ne všichni dodavatelé plynu reagují na aktuální situaci a mnoho zákazníků tak musí sledovat, jak jim úspory mizí před očima. Ne nadarmo se ale tento nový produkt jmenuje Jistota. 

Kdo šetří, má za tři roky desítky tisíc v kapse

Pokud se zrovna poohlížíte po novém dodavateli plynu, bude to pro vás ideální start. Spočítejte si, kolik vám dokážeme ušetřit už teď. Třeba s takovým větším bytem, kde byste nyní platili zálohu na plyn 5 000 Kč, u nás za tři roky ušetříte i 43 000 Kč. Za to už by byla v létě pěkná dovolená, co říkáte? 

Pořádnou částku ale dokážeme ušetřit jak v malém bytě, tak honosném sídle o velikosti zámečku. 

Veškeré starosti s převodem bereme na sebe

I když si zákazníci chtějí sjednat levný plyn, často může přijít obava, že se přechod k jinému dodavateli energií neobejde bez problémů. Opak je pravdou. Stačí nám dát plnou moc a veškerou byrokracii máte z krku. Pracujeme tak, aby na vás čekala jenom levná energie, žádné výhružné dopisy. 

Teď už stačí udělat jen první krok do Jistoty – mrkněte, kolik ušetříte.