Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Pomáháme

Zodpovědnou firmu dělá zejména to, že umí zapomenout na svoje obchodní zájmy a dívat se na chvíli kolem sebe. O to přesně se snažíme. V téhle sekci najdete seznam námi podporovaných organizací.

Společnost SPP se v České republice i na Slovensku věnuje mnoha projektům, které slouží k rozvoji občanské společnosti a podporuje mnoho kulturních i jiných projektů. Jsme hrdí, že můžeme podporovat mimo jiné i tato sdružení a veřejně prospěšné organizace.

Národní divadlo Brno

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace, je hlavní divadelní scéna v Brně. Má k dispozici tři divadelní budovy: Mahenovo divadlo, Janáčkovo divadlo a divadlo Reduta. Divadlo vzniklo podle vzoru Národního divadla v Praze a zahájilo svou činnost v roce 1884. V současnosti se na všech třech scénách odehrává přes 70 inscenací žánru činoherního, operního a baletního.

Městské divadlo Brno

Městské divadlo Brno je zcela ojedinělým divadelním uskupením, a to nejenom v rámci České republiky. Od roku 1995 se může chlubit permanentně vyprodanými hledišti a navíc v každém roce odehraje na 150 představení v zahraničí. Příčinu jeho úspěšnosti lze asi nalézt jak v mimořádně vysoké úrovni realizace všech inscenací (režiséři, herci, zpěváci, tanečníci, orchestr…), tak v jedinečném repertoáru divadla, které uvádí převážně originální a původní díla, jež nejsou jinde k vidění. Proto bylo také Městské divadlo Brno při výběru partnera v oblasti kultury pro SPP CZ jednoznačnou volbou.

Divadlo Bolka Polívky

Divadlo Bolka Polívky patří mezi výrazné brněnské divadelní scény, kde se snoubí autorské inscenace Boleslava Polívky společně se zájezdovými hrami českých i slovenských divadelních scén.

Filharmonie Brno

Filharmonie Brno - orchestr v srdci Evropy - představuje se svými 105 hráči jeden z největších středoevropských orchestrů, jenž se rozsahem i úrovní svého působení řadí k velkým orchestrům pražským i k proslulým tělesům z nedaleké Vídně.

Technické muzeum v Brně

Technické muzeum v Brně je brněnská muzejní instituce, která je příspěvkovou organizací Ministerstva kultury České republiky. Plní funkci sbírkotvornou, vědeckou, kulturní, osvětovou a metodickou.

Hvězdárna a planetárium Brno

Hvězdárna a planetárium Brno nabízí po celý rok řadu poutavých pořadů pro veřejnost, školní mládež i pro menší děti. V astronomické pozorovatelně jsou instalovány velké dalekohledy nabízející jedinečný zážitek z pozorování objektů blízkého i vzdáleného vesmíru.

KP Brno

Sportovní oddíl Basketbal SK Královo Pole je držitelem licence pro start ve všech basketbalových soutěžích žen a mládeže. Klubu se několikrát podařilo dosáhnout na medailová umístění v nejvyšší domácí soutěži i na evropské scéně. V současné době patří mezi tuzemskou špičku a je účastníkem prestižního EuroCupu.

Muzeum města Brna

Muzeum města Brna je institucí s více než stoletou tradicí. Už při svém zrodu dostala do vínku péči o kulturní dědictví svého města, do něhož je v současnosti třeba počítat nejen takové skvosty jako hrad Špilberk, ale i památku UNESCO, vilu Tugendhat.

Biskupství brněnské

Biskupství brněnské zajišťuje v rámci římskokatolické církve na území brněnské diecéze zejména duchovní, pastorační a sociální péči. Působí také v oblasti vzdělávání, kultury a památkové péče. Je zřizovatelem např. Diecézní charity Brno, Centra pro rodinu a sociální péči, Manželské a rodinné poradny Bethesda, Diecézního muzea, a také několika církevních škol a školských zařízení.

Moravská galerie v Brně

Moravská galerie v Brně je druhé největší muzeum umění v České republice a je příspěvkovou organizací Ministerstva kultury České republiky. Jako jediné muzeum umění v České republice se zabývá výtvarnou kulturou zcela komplexně a v evropském kontextu, a to jak ve stálých expozicích, tak prostřednictvím krátkodobých výstav.

Dům umění města Brna

Dům umění města Brna je otevřená moderní instituce, která zprostředkovává a podněcuje kontakt mezi umělci a veřejností.

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?