Informace o společnosti

SPP CZ, a.s., je spolehlivý dodavatel zemního plynu, patřící do skupiny SPP jako dceřiná společnost největšího slovenského dodavatele energií Slovenského plynárenského priemyslu, a.s. Skupina SPP dodává zemní plyn v České republice a na Slovensku více jak 1,3 milionu zákazníků, od domácností až po velkoodběratele.

SPP je spolehlivým dodavatelem, který zajišťuje stabilní dodávky zemního plynu díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu, patřícím nejen skupině SPP. Skupina SPP na Slovensku zabezpečuje dodávky plynu do zemí střední Evropy.

Se všemi zákazníky jednáme individuálně a snažíme se co nejvíce vyjít vstříc jejich požadavkům a optimalizovat náklady na nákup zemního plynu. Protože však víme, že cena není jediné kritérium pro výběr dodavatele plynu, nabízíme našim zákazníkům také přidanou hodnotu v podobě doplňkových služeb, mezi které patří např. kompletní vyřízení změny dodavatele, profesionální zákaznický servis vč. zákaznické linky zdarma, individuální cenové prognózy, webové rozhraní pro sledování spotřeby, apod.

Jsme velice hrdí, že mezi svými významnými zákazníky můžeme hýčkat řadu významných společností, mezi které patří např.: Teplárny Brno, a.s., ŽĎAS, a.s., Louis Vuitton Česká s.r.o., Colas CZ, a.s., aj.

Velmi rádi i vám nabídneme naše služby, proto neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že budete spokojeni.
 

Skupina SPP

Akcionářská struktura skupiny SPP