Obchodní zástupce pro segment B2B pro oblast jižní a severní Morava

Abychom byli ještě lepší, hledáme do našeho týmu obchodního manažera pro naše zákazníky.

Náplň práce

  • Prodej zemního plynu a elektrické energie konečným zákazníkům segmentu B2B
  • Vyjednávat smlouvy se zákazníky s cílem dosáhnout obchodní marže v rámci interních pravidel Společnosti
  • Vybudování vlastního zákaznického portfolia prostřednictvím akvizic nových zákazníků
  • Obsluha stávajícího zákaznického portfolia s cílem rozšíření obchodního vztahu
  • Kontrola platební morálky zákazníků a předcházení pohledávek
  • Zprostředkovat technické a poskytovat odborné poradenství v oblasti prodeje energií
  • Připravovat podklady pro přípravu, tvorbu a vyhodnocování plnění plánu prodeje energií ve Společnosti

Nabízíme

  • 13. plat
  • bonusy dle individuální výkonosti
  • příspěvek na stravování
  • 1 týden dovolené navíc = 5 týdnů celkem
  • MultiSport karta kompletně hrazená firmou
  • moderní kancelářské prostředí (Brno - komplex Titanium - pravidelné pracoviště)
  • vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
  • kafetérie, občerstvení na pracovišti
  • sick days
  • penzijní připojištění
  • osobní automobil na služební i soukromé účely
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:
    - 50.000 CZK / měsíčně + variabilní složka mzdy a další benefity; možnost úpravy základní mzdy po zkušební době. Konečná výše základní mzdy se bude odvíjet od délky praxe a zkušeností vybraného uchazeče.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Jazykové znalosti: anglický jazyk
  • Počítačové znalosti: Microsoft Excel – pokročilý, Microsoft Word – pokročilý, Microsoft Outlook – pokročilý
  • Požadovaná praxe: 1 rok v oblasti energetiky, síťových odvětvích nebo obchodu
  • Zaměření praxe/obor: obchod, energetika, služby, ekonomika
  • Osobnostní předpoklady a dovednosti: vyjednávání / ovlivňování, prodejní dovednosti, zodpovědnost a samostatnost, prezentační dovednosti, flexibilita, chuť se vzdělávat
  • Ochota cestovat v rámci daného regionu a aktivně oslovovat potenciální i stávající zákazníky
  • Na uvedenou pozici se vyžadují základní zkušenosti z oblasti obchodu
SPP kariéra

V případě Vašeho zájmu o pozici Obchodní zástupce pro segment B2B pro oblast jižní a severní Morava prosím pošlete strukturovaný životopis
a kontakty na sebe na adresu prace@spp.cz.

Kontaktujte nás

Berte prosím na vědomí, že odesláním životopisu udělujete SPP CZ, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO: 28488016, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn. B 7257, svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů uvedených v této žádosti a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely zprostředkování zaměstnání a pro účely posouzení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SPP CZ, a.s. Souhlas se zpracováním mých osobních údajů uděluji ode dne odeslání této žádosti na dobu nezbytně nutnou s ohledem na účel zpracování.

Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, náleží, zejména jsem si vědom toho, že mohu kdykoli požádat společnost SPP CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.