Informace o společnosti

SPP CZ, a.s. je dceřiná společnost Slovenského plynárenského průmyslu, společnosti se 150 letou tradicí, která dodává zemní plyn téměř 1,3 milionu zákazníků od domácností, až po velkoodběratele.

SPP CZ je spolehlivým dodavatelem, který zajišťuje stabilní dodávky zemního plynu díky diverzifikovaným zdrojům a přístupu k zásobníkům zemního plynu patřící nejen skupině SPP. SPP CZ má rezervované přepravní kapacity na hraničních předávacích stanicích Lanžhot a Waidhaus, čímž zvyšuje bezpečnost dodávek zemního plynu do České republiky.


Se všemi zákazníky jednáme individuálně a snažíme se co nejvíce vyjít vstříc jejich požadavkům a optimalizovat náklady na nákup zemního plynu. Protože však víme, že cena není jediné kritérium pro výběr dodavatele plynu, nabízíme našim zákazníkům také přidanou hodnotu v podobě doplňkových služeb, mezi které patří například individuální cenové prognózy pro jednotlivé zákazníky, webové rozhraní pro sledování spotřeby, nebo kompletní zajištění změny dodavatele.


O kvalitě nabídky SPP CZ pro komerční zákazníky hovoří skutečnost, že pro rok 2014 se nám podařilo získat největšího tuzemského spotřebitele zemního plynu Teplárny Brno, který používá zemní plyn především pro výrobu tepla. Celkový objem kontraktu dodávek zemního plynu představuje 1 650 000 MWh.


Jsme velice hrdí, že mezi svými významnými zákazníky můžeme hýčkat také tyto společnosti: ŽĎAS, a.s., Energetika Třinec, a.s., Erding, a.s., Moravské kovárny, a.s., Colas CZ, a.s., SEEIF Ceramic, a.s. a Bekaert.


Velmi rádi i vám nabídneme naše služby, proto neváhejte a obraťte se na nás. Věříme, že budete spokojeni.
 

Skupina SPP

Akcionářská struktura skupiny SPP