Kariéra

Společnost SPP CZ, a.s., člen nadnárodní skupiny SPP, je významným dodavatelem energií v segmentu českých a slovenských domácností a firem. Aktuálně rozšiřujeme řady o nové kolegy/kolegyně na pozici:

Specialista obchodního oddělení

Náplň práce:
  • Řešení otázek a požadavků stávajících zákazníků
  • Tvorba a vedení obchodních případů s novými zákazníky
  • Telefonická a e-mailová komunikace
  • Management přidělených zákazníků, cenová jednání
  • Zákaznická péče a prodej v segmentu domácností a firem
Požadujeme:
  • Zájem o práci v obchodním prostředí
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Tah na bránu a orientaci na zákazníka
  • Cílevědomost, samostatnost a pracovitost
  • Praxe z oblasti obchodu/zákaznické péče/jednání se zákazníky/call centra výhodou
  • Praxe v oblasti energií výhodou
Nabízíme:
  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • Pracovní dobu 8:00 – 16:30
  • Zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda, osobní ohodnocení, výrazná variabilní složka - odměny)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí silné nadnárodní skupiny v moderním prostředí budovy TITANIUM v centru Brna
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Průběžné vedení a podporu (školení, informace, komunikace, apod.)

V případě Vašeho zájmu o některou z pozic prosím pošlete strukturovaný životopis
a kontakty na sebe na adresu prace@spp.cz

Berte prosím na vědomí, že odesláním životopisu udělujete SPP CZ, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO: 28488016, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn. B 7257, svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů uvedených v této žádosti a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely zprostředkování zaměstnání a pro účely posouzení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SPP CZ, a.s. Souhlas se zpracováním mých osobních údajů uděluji ode dne odeslání této žádosti na dobu nezbytně nutnou s ohledem na účel zpracování.

Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, náleží, zejména jsem si vědom toho, že mohu kdykoli požádat společnost SPP CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.