Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Město Vyškov po dvou letech vysoutěžilo nové ceny zemního plynu pro své městské budovy. Díky přidružení výběrového řízení k VYTEZE, dokázalo město v rámci této synergie ušetřit na provozu významnou částku.

Možnost využít výhodné ceny dojednalo vedení města opět i pro své občany. Přidat se se svým odběrným místem může každý obyvatel města Vyškova. Úspora oproti běžným ceníkům dodavatelů je několik tisíc korun za rok. Například oproti dominantnímu dodavateli za plynem vytápěný průměrný byt je možné uspořit 5 036 Kč, u domu pak 8 255 Kč. A to už se opravdu vyplatí.

Pokud se rozhodnete odejít od svého stávajícího dodavatele k levnějšímu, určitě se nemusíte ničeho bát. Změna dodavatele je vždy zdarma a celou ji za vás vyřídí nový dodavatel. Stát vás to bude pouze dva podpisy. Změna dodavatele je spíše administrativní úkon než velký zásah do vaší domácnosti a prakticky jej nezaznamenáte. Určitě si nemusíte měnit plynoměr nebo kopat novou přípojku plynu.

Pro bližší informace a zcela bezplatné cenové srovnání si můžete přijít do budovy městského úřadu v níže stanovených termínech, k dispozici Vám budou odborní poradci ze společnosti SPP, tedy vítězného dodavatele, který dodává energie více jak 1,3 milionu zákazníků v České republice a na Slovensku.


Přijďte si pro bližší informace a zcela bezplatné cenové srovnání plynu na městský úřad Vyškov v níže uvedených termínech. Pokud by se vám ani jeden nehodil, pošlete nám vaše poslední vyúčtování zemního plynu na e-mail info@spp.cz a zdarma a zcela nezávazně od nás dostanete cenové srování.
13. 6. 2016 pondělí 08:00 - 13:00
15. 6. 2016 středa 14:00 - 18:30
21. 6. 2016 úterý 14:00 - 18:30
22. 6. 2016 středa 14:00 - 18:30

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?