Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jsme rádi, že Vás můžeme přivítat mezi našich 1,3 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku. Věříme, že s námi budete spokojeni.


Společnost ENRA se od 21. 12. 2018 stává součástí skupiny SPP a Vaše odběrné místo bylo převedeno pod společnost SPP. Sloučením obou společností ENRA OBCHOD s.r.o. ukončí svoji činnost a společnost SPP CZ, a.s. převezme všechna její práva a povinnosti. Zákazníci společnosti ENRA se automaticky stanou klienty SPP, nemusí v tomto směru činit žádné kroky.
Všechny uzavřené smlouvy včetně obchodních podmínek zůstávají platné a beze změny, zákazníci se tak nemusejí obávat o jejich plnění. Skupina SPP je připravena poskytovat nadále profesionální služby svým klientům a zároveň se věnovat novým zákazníkům, jejichž smlouvy od společnosti ENRA přebírá.

Co se pro mě mění?

Jednoduše nic. Platby nadále posílejte na bankovní účet, na který jste byli zvyklý. Co nového je to, že můžete využívat služeb skupiny SPP, která klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků a opečovává jích více jak 1,3 miliionu v Česku a na Slovensku. Proběhlá fůze pouze sloučila společnost ENRA pod hlavičku SPP.

Zůstávají platné kontakty na společnost ENRA?

Telefonní číslo i e-mailová adresa pro řešení dotazů jsou vám nadále k dispozici. Nově ale můžete využít i telefonní číslo společnosti SPP, které je zcela zdarma 800 789 789, anebo e-mailovou adresu info@spp.cz.

Informace o skupině SPP

Energetická skupina SPP dodává zemní plyn a elektřinu více jak 1,3 milionu zákazníků v Česku a na Slovensku, od domácností a podnikatelů až po velké průmyslové a výrobní společnosti. Jsme velice hrdí, že mezi svými významnými českými zákazníky můžeme hýčkat řadu významných firem, mezi které patří Teplárny Brno, a.s., ŽĎAS, a.s., Pivovar Chotěboř, s.r.o. nebo třeba Louis Vuitton Česká s.r.o. SPP je spolehlivý dodavatel elektřiny a zemního plynu.
Lídrem skupiny SPP je největší slovenský dodavatel energií - Slovenský plynárenský priemysl, a.s., který píše svoji historii takřka 160 let.

Máte další dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat na zákaznické lince SPP, která je k dispozici zdarma v pracovní dny od 9:00 do 16:00 na telefonním čísle 800 789 789, anebo e-mailové adrese info@spp.cz.

 
Všechny důležité adresy, telefonní čísla a bankovní spojení najdete tady.
 

Napište nám

Váš dotaz vám zodpovíme
do tří pracovních dnů.

Napsat

Naše adresa

Rádi Vám odpovíme
na váš dopis.

Nové sady 996/25, 60200 Brno

Zavolejte nám

Pondělí – Pátek
od 8 do 16 hod. 

800 789 789
Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?