Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dostal jsem nabídku od SPP CZ, zavolal jsem na zákaznickou linku, dostal jsem všechny potřebné informace včetně vyčíslení úspory. Protože mám více odběrních míst, byl mi přidělen obchodní zástupce a další jednání probíhala formou individuální obsluhy.

Miroslav Prýca, ForRent, s.r.o.

 

SPP CZ můžu doporučit, levný plyn naší firmě šetří peníze a ty můžu využít na rozvoj firmy. Slovenský plynárenský průmysl SPP CZ je partner, který garantuje cenu plynu a nabízí i hlídání doby pro nejvýhodnější nákup zemního plynu.“

EKOPON, s.r.o.

 

Nevěděl jsem, že ušetřit za plyn jde tak snadno. Levný Kubík od SPP CZ mě o tom přesvědčil rychle a výhodně.

David Malík, EOLIT group s.r.o.

 

Plyn od SPP CZ je rychlá a jednoduchá cesta, jak ušetřit.

Radim Hatlapatka, SCHROTH, spol. s r.o.

 

I ve sportu platí - kdo šetří má za tři. SPP nám ušetří více peněz za zemní plyn a my se můžeme naplno věnovat sportu než vyběru levný dodavatel energie - zemní plyn. Díky SPP CZ.

Tělovýchovná Jednota Sokol Úvaly

 

"V naší společnosti jsme se zamýšleli nad možnostmi optimalizace nákladů. Po té, co jsme sjednotili dodavatele našich odběrných míst a obrátili jsme se na SPP, povedlo se nám snížit naše celkové náklady o 21,9 % za rok."

Petr Novák, Ostrava

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?