Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Mahenovo divadlo je jedna z nejkrásnějších divadelních budov s nejreprezentativnějšími prostory v Evropě, postavená v 80. letech 19. století. Jsou zde uváděny především činoherní, výjimečně komornější operní a baletní inscenace. Janáčkovo divadlo bylo vystavěno v letech 1961-65. Jedná se o monumentální budovu, zčásti obklopenou městským parkem, nesoucí znaky tradicionalismu, určenou především pro velká operní a baletní představení klasického i moderního repertoáru. Divadlo Reduta je nejstarší divadelní budovou ve střední Evropě, ve které se spojuje tradice s moderním divadlem, historie s dneškem. Repertoár tvoří především české premiéry z oblasti činohry, opery a baletu a také hostující divadla.

web: http://www.ndbrno.cz/

Nezávazně a bezplatně spočítáme, kolik presně konkrétně Vy změnou dodavatele ušetříte
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Kdy vám můžeme zavolat?