Referent/ka Back Office

Náplň práce

  • Obsluha stávajícího portfolia zákazníků.
  • Zadávání smluvních a fakturačních dat do zákaznického systému.
  • Odpovědnost za kvalitu a zpracování zákaznických dotazů.
  • Komunikace se zákazníky telefonickou a písemnou formou.
  • Řešení komplikovanějších případů, reklamací faktur.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
  • Dynamická pracovní náplň – úkoly od vedoucího.
  • Komunikace s účastníky trhu OTE/DSO/ERÚ.

Nabízíme

  • Kolektiv o cca 30 lidech, tedy pochopíte procesy od začátku do konce.
  • Moderní kanceláře v centru Brna.
  • 5 týdnů dovolené a 4 Sick Days.
  • Multisport karta kompletně hrazená firmou.
  • Stravenkový paušál.
  • Penzijní připojištění.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického, ekonomického směru.
  • „Selský rozum“.
  • Vstřícný přístup k zákazníkům.
  • Smysl pro detail a multitasking.
  • Organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost.
  • Praxe na obdobné pozici v energetice velkou výhodou.
  • Znalost energetické legislativy a pravidel trhu s plynem a elektřinou velkou výhodou.
  • Znalost MS Office (hlavně MS Excel) na uživatelské úrovni.
  • Zkušenosti s ERP systémy, ticketovacími systémy velkou výhodou.
SPP kariéra

V případě Vašeho zájmu o pozici Referent/ka Back Office prosím pošlete strukturovaný životopis
a kontakty na sebe na adresu prace@spp.cz.

Kontaktujte nás

Berte prosím na vědomí, že odesláním životopisu udělujete SPP CZ, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO: 28488016, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn. B 7257, svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů uvedených v této žádosti a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely zprostředkování zaměstnání a pro účely posouzení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SPP CZ, a.s. Souhlas se zpracováním mých osobních údajů uděluji ode dne odeslání této žádosti na dobu nezbytně nutnou s ohledem na účel zpracování.

Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, náleží, zejména jsem si vědom toho, že mohu kdykoli požádat společnost SPP CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.