Specialista/ka prodeje v call centru

Rádi komunikujete s lidmi a baví Vás prodej? Zvládáte základy administrativní práce na PC? Pokud ano - hledáme právě Vás – šikovného kolegu, který je hodně komunikativní, ambiciózní a chce sám ovlivnit to, kolik si vydělá. K základnímu platu máme neomezené provize, které Ti umožní vydělat si na to, co Tě baví.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty prostřednictvím telefonu – pasivní/aktivní telemarketing
    • Prodej služeb SPP (zejména plynu a elektřiny) potencionálně novým zákazníkům
    • Prodej dalších služeb stávajícím zákazníkům SPP
  • Jednoduchá agenda na PC

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení (30 000 Kč – neomezeně dle Tvého výkonu)
  • Pracovní doba pouze všední dny od 8:00 do 16:30
  • Kancelářská práce na HPP
  • Moderní prostředí kancelářského komplexu BC Titanium v centru Brna
  • Zázemí stabilní státní firmy s několika prosperujícími kancelářemi
  • Zaměstnanecké benefity – Multisport karta, 13.plat, stravenkový paušál, firemní akce, 5 týdnů dovolené, sick days, lekce cizího jazyka, penzijní pojištění, skvělá káva a další
  • Zvýhodněný ceník pro zaměstnance na odběr zemního plynu a elektřiny
  • Školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky
  • Přátelský kolektiv, který nezkazí žádnou srandu

Požadujeme

  • Základní, středoškolské, vysokoškolské vzdělání
  • Komunikační dovednosti
  • Prodejní dovednosti výhodou
  • Orientace na výsledek
  • Pečlivost, odpovědnost, svědomitost
  • Iniciativní přístup
  • Pozitivní myšlení, veselá povaha
  • Týmovost
  • Základní znalosti práce s PC (MS Excel; Helios a Daktela výhodou)
  • PRAXE je vítána ale není potřeba, všechno, co víme, Tě naučíme
SPP kariéra

V případě Vašeho zájmu o pozici Specialista/ka prodeje v call centru prosím pošlete strukturovaný životopis
a kontakty na sebe na adresu prace@spp.cz.

Kontaktujte nás

Berte prosím na vědomí, že odesláním životopisu udělujete SPP CZ, a.s., se sídlem Nové sady 996/25, 602 00 Brno, IČO: 28488016, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, sp. zn. B 7257, svůj výslovný souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů uvedených v této žádosti a jejích přílohách a dalších údajů a informací týkajících se mé osoby ve shora uvedeném rozsahu pro účely zprostředkování zaměstnání a pro účely posouzení mé žádosti o získání zaměstnání ve společnosti SPP CZ, a.s. Souhlas se zpracováním mých osobních údajů uděluji ode dne odeslání této žádosti na dobu nezbytně nutnou s ohledem na účel zpracování.

Současně prohlašuji, že jsou mi známa práva, která mi dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, náleží, zejména jsem si vědom toho, že mohu kdykoli požádat společnost SPP CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.