Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak vybrat dodavatele elektřiny

Změnit dodavatele elektřiny. Jednoduchá věc, vážně. Máte z něčeho obavy? Prostudujte si následující body a dostanete odpovědi na mnohé své otázky.

Změnou dodavatele ušetříte

Změna dodavatele elektřiny je jednoduchý proces, který sami ani nepocítíte. Ušetřit můžete na tzv. silové elektřině (obchodní složka dodávky), která tvoři přibližně 25 % celkové ceny. Zbytek tvoří náklady související s výrobou a dodávkou elektřiny. Tedy náklady za distribuci, který je vždy u každého dodavatele stejný.

Při změně dodavatele se fakticky nic nezmění

Změna dodavatele není náročný úkon. Stojí vás pouze dva podpisy a pak všechny starosti přebírá nový dodavatel, který vyřídí všechno napírování za vás. Jedinou změnou bude, že budete platit své měsíční zálohy na jiný bankovní účet. V případě SIPO platby se vše uděje za vás.

Kde začít při změně dodavatele

Na webových stránkách naleznete mnoho různých kalkulaček porovnávajících úsporu proti vašemu současnému dodavateli. Problémem je, že ne všechny jsou nezávislé. Spočítejte si například svoji úsporu na kalkulátoru SPP, který je 100 % férový.

Nechejte si bezplatně a nezávazně spočítat přesnou úsporu a ušetřte s SPP.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus čtyři

Zvolte si dobu pro kontaktování: